İade şartları

Müşterilerimiz satın alacağı hazır web sitesi hizmet ücretini, sebep göstermeksizin iade alabilir. 

Bunun için kayıt esnasında kullandıkları mail adresi ile, destek@avusor.com mail adresine almış oldukları alan adı (domain) bilgisini vererek hizmetinin iptal edilmesi (Mesai saatleri içerisinde Pazartesi - Cumartesi Saat:09.00-18.00 Arası) istediğine dair mail (Telefon ile iptal alınmamaktadır) yollayarak ilgili sipariş için iade talebi oluşturulması yeterlidir. 

İade talebinin hizmet satın alındıktan ve ödemesi onayladığı süreden sonra 14 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. 

Sipariş onayından sonrasında aktif olduğu zamandan 14 günü aşan hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Ücret iade talebi yapıldığı anda hizmet faturası kesilmiş ve müşteriye ulaştırılmış ise müşterinin iade faturası kesmesi zorunludur, iade faturası elimize ulaşmamış talepler işleme alınmayacaktır.

Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir, fatura elimize ulaşmamış ise iade yapılmayacaktır. 

Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 
 

Ücret iadeleri müşterinin ödeme şekli neyse aynı yöntemle iade edilecektir. Satın alınan hizmetin ödemesi kredi kartı ile yapıldıysa iade kredi kartına yapılır ve bankanın almış olduğu kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülerek yapılır, havale / eft ile yapıldıysa iade müşterinin destek@avusor.com mail adresinde belirttiği hesap numarasına yapılmaktadır. 

Kredi kartına iadelerin kart ekstresine yansıması 3-7 iş gününü bulmaktadır. Havale / eft iadelerinde yapılacak iadeden havale / eft masrafları düşülmektedir. 
 

Genel olarak alınan standart hizmet ve diğer çoğu hizmetin iadesi mümkünken bazı hizmetlerin iadesi mümkün değildir. İadesi mümkün olmayan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir: 

Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. 
 

İçerik Ekleme ve İçerik ekleme hizmeti, web sitenize tarafınızdan verilen içeriklerin girilme işlemidir. Bu hizmet iş gücü ve zaman olduğu için iadesi mümkün değildir. Geri ödeme sadece Standart Paket ücreti olarak yapılmaktadır. 
 

Tasarım Paket: Tasarım paketini satın alınmış iseniz, açıklamasında yapılmış/yapılacak olan yeni tasarımın yapılması; Bu hizmet iş gücü ve zaman olduğu için iadesi mümkün değildir. Geri ödeme sadece Standart Paket ücreti olarak yapılmaktadır. 
 

Kargo ve ulaştırma bedellerinin iadeleri mümkün olmadığı için iade edilen tutardan düşülerek geri ödeme yapılır. 
 

İletişim Bilgileri

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulv. No:24 Kurtköy/Pendik/İSTANBUL

+90 (216) 684 10 71

info@avusor.com

Copyright © 2006 - 2020 Avusor Bilişim - Web Tasarım ve Sanaltur Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.