Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışması ile rakiplerinizden bir adım önde başlarsınız.
Çalışmalarımızda firmanın ihtiyaç duyduğu profesyonel duruşunun ilk başında olan "Kurumsal Firma" olmaya adım atmasındaki en büyük etken görünüşünde duruştur. 

Kurumsal kimlik çalışması, bir şirketin veya kuruluşun marka imajını oluşturma ve güçlendirme sürecinde kullanılan stratejik bir yaklaşımdır. Bu çalışma, şirketin misyonunu, vizyonunu ve değerlerini yansıtan bir marka kimliği oluşturmayı hedefler.

Kurumsal kimlik çalışması, logo tasarımı, renk skalası seçimi, tipografi tercihleri ve görsel öğeler gibi unsurları içerir. Ayrıca, kurumun yazılı dilini belirlemek için iletişim standartlarına da odaklanır.

Bu çalışma aynı zamanda iç ve dış paydaşlarla olan iletişimi etkiler ve markanın kalitesi ve güvenilirliği konusunda algı yaratır. Kurumsal kimlik çalışmalarının amacı, müşterilere sağlam bir marka deneyimi sunarak rekabet avantajını arttırır.

kurumsal kimlik çalışması

Kurumsal Kimlik Hizmetinde Neler Yapılır 
- Logo Tasarımı
- Kartvizit Tasarımı
- A4 Antetli Kağıt Tasarımı
- Diplomat Zarf Tasarımı
- A4 Kapaklı Dosya Tasarımı
- A4 Fatura Tasarımı
- CD ve Zarf Tasarımı
- Kurumsal Tasarıma Uygun Web TasarımSiz işinize odaklanın, gerisini biz düşünür, tasarlar ve yönetiriz...
Teklif ve online randevu talepleriniz için formumuzu doldurun...

Avusor dijital web tasarım ajansı,
Siz değerli müşterilerimiz için profesyonel web tasarım, kurumsal web tasarım, web yazılım, e-ticaret, kurumsal kimlik tasarımı, dijital pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı alanında çözümler üretiyoruz.

Copyright © 2006 - 2024 Avusor Digital Web Agency | Tüm Hakları Saklıdır.