Sanal Tur

Sanal Tur

Sanaltur uygulaması 3 boyutlu panoramik fotoğraflar sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden kişiye sanki oradaymış hissi verebilirsiniz.
Sanaltur uygulamasında istenilen tarafa bakılabilmesi bu fotoğrafları diğer fotoğraflardan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir. Internet ortamında kolay yuklenilebilir ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle de videodan daha hızlı ve etkin bir tanıtım aracı olmuştur. 
 

Sanaltur uygulamasın sahnelerin üzerine yerleştirilebilen interaktif geçişler sayesinde sonraki sanaltur'a rahat geçilebilmekte ve mekan üzerinde kontrol fazlasıyla sağlanabilmektedir. 
 

Aynı mekan içinde çekilmiş birçok Panaromik Sanal Tur sistemi ile biraraya getirilip Sanal Tur uygulamaları oluşuturulabilmekte ve ziyaretçiye rahat bir şekilde mekanı gezmesi sağlanmaktadır. 
 

sanal tur 360 fotoğraf

Örnek Sanal Tur Çalışmalarımız
Sanaltur-1 | Sanaltur-2 |  Daha fazlası için 360trSiz işinize odaklanın, gerisini biz düşünür, tasarlar ve yönetiriz...
Teklif ve online randevu talepleriniz için formumuzu doldurun...

Avusor dijital web tasarım ajansı,
Siz değerli müşterilerimiz için profesyonel web tasarım, kurumsal web tasarım, web yazılım, e-ticaret, kurumsal kimlik tasarımı, dijital pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı alanında çözümler üretiyoruz.

Copyright © 2006 - 2024 Avusor Digital Web Agency | Tüm Hakları Saklıdır.