Hakkımızda

Hakkımızda

"HER SERÜVENİN BİR BAŞLANGICI VARDIR"

Bizi ziyaret ettiğinize göre, bir fikriniz var demektir. 

Aynı bizim gibi… 17 sene önce bizi heyecanlandıran aynı fikir; hayal ettiğinizde gözlerinizin önünde bir anda canlandığına şahit olduğunuz nadide bir fikir… 

Biz, bu fikrimizi gerçekleştirmek için 2006 yılında uzun bir yolculuğa çıktık. Yolculuğumuz halen devam ediyor. Emin olun dijital dünya gerçeğinden çok daha hızlı dönüyor. Ve bu hızlı dünya geliştiği sürece yolculuğumuz da devam edecek. Misyonumuz, hayatı herkes için daha üretken ve keyifli bir hale getirmek.  

Siz de kendi yolculuğunuzda buraya kadar geldiyseniz artık fikrinizin ya da projenizin hayata geçmesi ve gelişmesi için profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. İster sıfırdan başlayın ister mevcut projenizi geliştirin, yatırıma değecek o nadide fikrinizin bir düşünceden çıkıp hayatınızın parçası olmasını sağlayabiliriz.

profesyonel web tasarım firması Merkezi, İstanbul’da bulunan ve yolculuğuna 2006 yılında başlayan “Avusor Bilişim” ile yüzlerce projede bol bol deneyim ve dost biriktirdik. Ekibimizin başarısından daha fazla dostlarımızın başarısına odaklandık.  İlk günkü heyecanımızı ise hiç kaybetmedik ve halen bir fikir duyduğumuzda hayal ediyoruz.  

Neler yapıyoruz; 
Profesyonel Web tasarım hizmeti, Proje uygun web yazılım, Kurumsal kimlik çalışması, Sanal tur çekimi, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı, E-ticaret sitesi hizmeti veriyoruz.

Web tasarım hizmetini verdiğimiz firmaların altyapısını sorun yaşanmaması için kendi sunucularımızda barındırıyoruz.

Neden bizimle çalışmalısınız?
- Teknik destek: Hizmet sonrası destek
- Deneyim: 17 senelik birikim, konusunda uzman ekip
- Profesyonel Hizmet:  Kurumsal kaynaklar, planlı çözümler
- Maliyet ve Zamanlama: Doğru ihtiyacın doğru zamanda karşılanması.

Serüvenimizde 17 yılı geride bıraktık... ve devam ediyoruz...

Siz işinize odaklanın, gerisini biz düşünür, tasarlar ve yönetiriz...
Teklif ve online randevu talepleriniz için formumuzu doldurun...

Avusor dijital web ajansı,
Siz değerli müşterilerimiz için profesyonel web tasarım, kurumsal web tasarım, web yazılım, e-ticaret, kurumsal kimlik tasarımı, dijital pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı alanında çözümler üretiyoruz.

Copyright © 2006 - 2023 Avusor Digital Web Agency | Tüm Hakları Saklıdır.